aktualności

30-05-2018

Polecamy nowy produkt IMPREGNAT do kamienia naturalnego, betonu, ceramiki.

Bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie.

Zachęcamy do zakupu.

UWAGA NOWY PRODUKT !!!
05-05-2011

Filmy instruktażowe.

Zobacz film jak malowac.
farby sunset universal

Farba SUNSET UNIVERSAL

WŁAŚCIWOŚCI

Farba akrylowa o powłoce satynowej, wodorozcieńczalna o najwyższej światłotrwałości. Odporna na warunki atmosferyczne. Maksymalnie trwała na zewnątrz i wewnątrz. Oprócz walorów dekoracyjnych tworzy powłokę zabezpieczającą przez nadmierną nasiąkliwością i rozmarzaniem. Nie łuszczy się. Posiada praktyczną właściwości samozmywania kurzu/brudu w czasie deszczu, a także właściwości antykorozyjne.

ZASTOSOWANIE

Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Idealna na, PŁOTY BETONOWE, grille, figury, cegłę, dachówkę, kamienie, kostkę brukową, konstrukcje drewniane i metalowe, styrodur i wiele innych.

Doskonale dekoruje i zabezpiecza obiekty narażone na warunki atmosferyczne. Wszystkie farby SUNSET są jedną rodziną i można je łączyć ze sobą tworząc nowe wyjątkowe kolory według własnego uznania. Najlepsze efekty dekoracyjne zapewnia nakładanie farby SUNSET metalic na ciemniejszą farbę satynową SUNSET universal (SUNSET EFFECT).

Przechowywać w temperaturze powyżej 4oC.

Przed użyciem farbę należy dobrze wymieszać np. energicznie wstrząsając.

Farby SUNSET universal dostępne są w 7 kolorach.

Copyright © 2009-2024 farbysunset.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta witryna korzysta z plików cookie, zgodnie z  Polityką prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.